Blog

Home

Blog

Blog

Paznokciowy Wehikuł Czasu 😉

Usiądźcie wygodnie, zapnijcie pasy - zabieramy was w podróż paznokciowym wehikułem czasu 😉 Przedstawiamy wam niebywałe i historyczne zdjęcia stylizacji wykonanych w naszej pazurkowej stajni! Zapraszamy!

Czytaj dalej

Blog

Szukamy stylistki paznokci – oferta pracy w PYRA Beauty

Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonej stylistki paznokci. Jeśli paznokcie są Twoja pasja, posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Wyślij do nas swoje CV.

Czytaj dalej

Blog

Starcie Dawida z Goliatem … kulisy wygranej bitwy z ZPAV

Odtwarzasz muzykę w swoim salonie kosmetycznym ? Uważaj bo możesz słono zapłacić! Jeśli trafisz na celownik organizacji zrzeszających artystów takich jak ZPAV/ZAIKS/STOART

Czytaj dalej

Blog

Karta Seniora – Poznańska Złota Karta

Od 1 marca 2018r. poznańscy seniorzy mogą odebrać Poznańską Złotą Kartę, przygotowaliśmy specjalną ofertę rabatową dla posiadaczy Karty Seniora - Poznańskiej Złotej Karty.

Czytaj dalej

Blog

Stylizacja paznokci w ciąży – obalamy mity!

Manicure hybrydowy a może paznokcie żelowe lub akrylowe w okresie ciąży ? To temat, wokół którego przez lata wyrosło wiele mitów. W tym wpisie postaramy się z nimi raz na zawsze rozprawić! Zapraszamy do lektury!

Czytaj dalej

Blog

Ahhhh ……… te Rzęsy 😉 mój udział w szkoleniu

W dniach 4.03 - 7.03 brałam udział w szkoleniu "Ekspert przedłużania rzęs". Kurs organizowany przez LeaderSchool w Poznaniu. Głównym celem szkolenia było poszerzenie wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu stylizacji rzęs.

Czytaj dalej

Blog

Manicure hybrydowy – najważniejsze informacje

Manicure hybrydowy to prawdziwy krzyk mody! Popularny i uwielbiany przez kobiety na całym świecie. Jedną z najważniejszych zalet jaką należy wymienić to przede wszystkim trwałość, bardzo wysoka odporność na zarysowania i odpryskiwanie.

Czytaj dalej