O Nas

Home

O nas

Witaj w fabryce piękna! PYRA to miejsce w którym możecie poczuć się swobodnie, kobieco, to miejsce gdzie spełniamy Wasze życzenia i marzenia, nawet te z pozoru nieosiągalne

W PYRA Beauty klientki traktujemy tak jak sami chcielibyśmy być traktowani. U nas żaden pomysł nie jest głupi, albo taki którego można się powstydzić, jesteśmy otwarci na najbardziej szalone pomysły.

Każdy pomysł jest oryginalny i jedyny w swoim rodzaju, a Twoje kosmetyczne fantazje mogą w końcu stać się rzeczywistością. Zdradź je nam, a my dołożymy wszelkich starań by je urzeczywistnić.

Logo PYRA STUDIO

Nasz zespół

DRUŻYNĘ PYRA TWORZĄ DWIE OSOBY O ZUPEŁNIE ODMIENNYCH OSOBOWOŚCIACH, CHARAKTERACH I UMIEJĘTNOŚCIACH. OBA ŚWIATY POŁĄCZYŁ JEDEN CEL, TYM CELEM JEST ROZWÓJ PYRA BEAUTY.

Karolina

Instruktor PYRA Beauty

Wykwalifikowana stylistka z wieloletnim doświadczeniem, brała bezpośredni udział w niezliczonej ilości szkoleń i warsztatów. Stanowi fundament naszej PYRY.

KONTAKT

Damian

Manager PYRA Beauty

Specjalista w sektorze IT, odpowiedzialny za kontakt z mediami oraz marketing. Pełnomocnik prawny dla wszelkich spraw formalnych na rzecz PYRA.

KONTAKT

Nasz Cennik

Najczęściej Wybierane

MANICURE HYBRYDOWY

90 zł

Malowanie (jeden kolor)

HOT

ŻEL - NATURALNA PŁYTKA

140 zł

1 Kolor

HOT

ŻEL - UZUPEŁNIENIE

110 zł

1 Kolor

HOT

AKRYL - NATURALNA PŁYTKA

140 zł

1 Kolor

HOT

PEDICURE FREZARKOWY

90 zł

Bez malowania

HOT

PEDICURE FREZARKOWY + MALOWANIE

140 zł

Lakier hybrydowy

HOT

RZĘSY 1:1

160 zł

Pełna aplikacja, stylizacja metodą 1:1

HOT

HENNA

25 zł

Brwi

HOT

2

SPECJALISTÓW

1000

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

31

USŁUG W OFERCIE

15

LAT DOŚWIADCZENIA