Idealny pomysł na prezent dla ....

Home blank

Kup prezent

... WYJĄTKOWEJ

OSOBY

Szukasz pomysłu na prezent ? Podaruj bliskiej osobie chwilę relaksu i wytchnienia w salonie stylizacji rzęs i paznokci PYRA Beauty. Voucher podarunkowy lub Voucher na zabieg w formie eleganckiego zaproszenia, to nietuzinkowy pomysł, który sprawi obdarowanej osobie mnóstwo przyjemności.

VOUCHER

PODARUNKOWY

NA DOWOLNY ZABIEG W PYRA BEAUTY. SAMODZIELNIE OKREŚL KWOTĘ, KTÓRĄ PRZEZNACZYSZ, A OBDAROWANA OSOBA SAMA ZDECYDUJE, NA CO WYKORZYSTA SWÓJ VOUCHER.

VOUCHER

NA ZABIEG

VOUCHER W FORMIE ELEGANCKIEGO ZAPROSZENIA NA KONKRETNY ZABIEG Z NASZEJ OFERTY.

KROK 1

 • Wybierz rodzaj prezentu: Voucher podarunkowy lub Voucher na konkretny zabieg.
 • Dla vouchera podarunkowego do wyboru szablony na specjalne okazje (Urodziny, Dzień Mamy, Dzień Babci, Dzień kobiet, Walentynki, Świąteczny, Wielkanocny, Dzień Dziecka, Niespodzianka, Halloween, Black Friday).
 • Dla vouchera na konkretny zabieg do wyboru eleganckie zaproszenie.

KROK 2

 • Wybierz przeznaczenie kuponu – Dla kogoś / Dla siebie.
 • Podaj imię zamawiającego / imię odbiorcy.
 • Dla vouchera podarunkowego – podaj kwotę jaką chcesz przeznaczyć (w przedziale od 100-1000 zł).
 • Opcjonalnie wprowadź wiadomość dla odbiorcy.

KROK 3

 • Wybierz formę wysyłki – Email (voucher elektroniczny) / Poczta Polska (płatne dodatkowo).
  * Dla vouchera elektronicznego: wprowadź adres e-mail zamawiającego / adres e-mail odbiorcy.
  * Dla vouchera tradycyjnego: wprowadź adres pocztowy odbiorcy.
 • Wybierz formę płatności – Szybki przelew internetowy lub Przelew bankowy.
 • Potwierdź zamówienie i zapłać.

INFORMACJE DODATKOWE

 • Jeśli wybrałeś/aś formę płatności: szybki przelew internetowy, Twoje zamówienie zostanie zrealizowane po kilku minutach.
 • W przypadku formy płatności – przelew bankowy – oczekujemy na zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie (ok 1-2 dni roboczych).
 • Voucher na zabieg / Voucher podarunkowy w formie elektronicznej wysyłany jest natychmiast, automatycznie po potwierdzeniu płatności przez system – na podany adres e-mail odbiorcy, osoba zamawiająca otrzyma rachunek za zakup.
 • Voucher na zabieg / Voucher podarunkowy w formie papierowej wysyłany jest w terminie 1-2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty, na podany adres.
 • Voucher na zabieg / Voucher podarunkowy elektroniczny należy wydrukować / w formie papierowej – przynieść i okazać przed rozpoczęciem zabiegu.
 • Voucher na zabieg / Voucher podarunkowy zachowuje ważność przez 3 miesiące (90 dni) od dnia zakupu.
 • Na specjalne życzenie możemy ukryć wartość zakupionego Vouchera – w tym celu prosimy o kontakt z naszym zespołem.

REGULAMIN I POLITYKA PRYWATNOŚCI

"Piękno jest tym, co czujesz wewnątrz i co odbija się w Twoich oczach"

Sophia Loren

FOLLOW US

Nowe Trendy trendziki !! Chyba się zakochałam !! Będą nowości już od 18/05 ‼️ Za chwilę Walentynki, niedługo później Dzień Kobiet, dlatego kolejna niespodzianka ode mnie! Promocja -10% na vouchery podarunkowe na wszystkie zabiegi z wyjątkiem makijażu permanentnego - tu do końca lutego aż -20% od ceny regularnej. Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj ukochanej pięknie zapakowany voucher na laminację brwi, rzęs, zabieg Brow Design lub makijaż permanentny 💘 🛍🎁Gift from the heart 🌲🌲Prezenty od serca .. https://pyrastudio.pl/voucher-podarunkowy/ Z prześliczną i przemiła Sarą zwyczajne niezwyczajne. #nails #greynails #nailstagram #paznokcieżelowe #gelishnails #squarenails #510907799💋 #pyranails #beautycenter Oh za mało czasu by pisać . .. coraz piękniejsze Do mnie przychodzicie xxx #nextplease🔜 #pyrastudio #pyrabeauty #septembernails #nails #poznanwilda #poznan #wilda #nailswag #neonnails #naturenails #pyrastudio #pyrabeauty #septembernails #nails #poznanwilda #poznan #wilda #pyrastudio #pyrabeauty #septembernails #nails #poznanwilda #poznan #wilda #pyrastudio #pyrabeauty #septembernails #nails #poznanwilda #poznan #wilda Pyra miesiąca ! To żadna #poruta ani bambrejewo .. to nasza #PYRA #nafyrtlu . Koniec Wakacji ;’) #summernails☀️ #manipodskórki #paznokcieżelowe #superkolor #almondnails #pyrabeauty #poznańskapyra #wilda #beautysalon #beautynails #ahioh #💋 #510907799💋

KONTAKT Z NAMI

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami! Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Time used: ms

Dane kontaktowe

PYRA Beauty
ul. Świętego Czesława 16,
61-583 Poznań
E-mail: info@pyrastudio.pl
tel. 510907799
tel2. 731058827

Godziny otwarcia

pn-pt 8:00 – 18:00
sobota – nieczynne
niedziela – nieczynne