Wytyczne dla klientów w związku z COVID 19

Chcąc zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa naszych klientów i pracowników, przygotowaliśmy wytyczne przeciwepidemiczne, które obowiązują w salonie PYRA Beauty. Prosimy o stosowanie się do zaleceń.

 1. Na umówioną wizytę przychodzimy o czasie, w lokalu nie ma możliwości korzystania z poczekalni – poczekalnia została tymczasowo wyłączona z użytkowania – do odwołania.
 2. Przed wejściem do lokalu znajduje się płyn do dezynfekcji rąk, prosimy o dokładną dezynfekcję przed wejściem do salonu.
 3. Pracownicy oraz klienci są zobowiązani zasłonić nos i usta (jeśli jest to możliwe, ze względu na rodzaj wykonywanego zabiegu).
 4. W trakcie wykonywania usługi nie można korzystać z telefonu komórkowego.
 5. Klient przychodzi na zabieg bez osób towarzyszących.
 6. Zalecamy umawianie wizyt zdalnie przez Internet/telefon.
 7. Klient nie może przyjść na umówioną wizytę jeśli:
  – występują u niego objawy wskazujące na chorobę zakaźną,
  – jest w trakcie odbywania obowiązkowej izolacji lub kwarantanny,
  – zamieszkuje z osobą, która jest poddana obowiązkowej izolacji lub kwarantannie,
  – w ciągu tygodnia miał kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie, zachorowanie lub skierowaną do izolacji.W razie wystąpienia któreś z w/w sytuacji, prosimy o kontakt z naszym personelem, celem przełożenia terminu spotkania.

PYRA BOOKING

Wybierz usługę

Razem

0.00 zł

Nasza lokalizacja

PYRA Beauty
ul. Świętego Czesława 4, 61-582 Poznań, Wilda
tel.510-907-799
info@pyrastudio.pl

Godziny pracy

poniedziałek – piątek 8 – 17

sobota – niedziela nieczynne

Formy płatności

W naszym studiu możesz zapłacić gotówką lub kartą płatniczą / kredytową. Akceptujemy również płatności w formie przelewu.

Nasz zespół

Karolina

Instruktor PYRA Beauty

510-907-799

Damian

SUPPORT PYRA Beauty

731-058-827

Follow us

Wiosna wiosna wiosna Ach to Ty! 🦆🐥🐹🐝 Moje królewny 🙂 dziś one są moją namiętnością .. ❤️❤️❤️ - uwielbiaszczam je❤️❤️ . Ps mam nadzieje , ze wkrótce się zobaczymy! A Master of Pastel .. czyli najnowsza kolekcja tych czasów . Na wiosnę 8 pastelowych odcieni do wyboru👌. Wiadomo od kogo #indigo i gdzie , #pyrastudio #masterofpastelindigo Będą Wam na pewno wdzięczne 💋💋💋💋. Nasze czworonogie ogonki . Jadą do Was 🐈🐕🐕🐕🐈 smakołyki . @schronisko_gajj_ mamy nadzieję , że się psinki i kotki ucieszą . Niestety nie wpuścili nas do środka , ale dostaliśmy oficjalne podziękowanie . A wszystko dzięki 🙏 Wam. 💋💋💋💋💋👄👄Czyli jedzonko jakie zebraliście dla piesków i Kotków ze schroniska .na pewno się nie zmarnuje . Jesteście Wielcy 🌹🌹🌹🌹 . #pyrabeauty #pomagamyzwierzakom #lubiepomagac 🌟🌟🌟 Znacie już nasze najnowsze woski ? 🥊bezpieczne 🥊bezpaskowe 🥊bez parabenów 🥊bez oleju palmowego 🥊bezpieczne. 🥊wyrywają tylko włos 🥊nie przyklejają się do skóry 🥊chwytają nawet blond włoski Świetnie 🍒🍒 zapisz się już dziś poprzez stronę https://pyrastudio.pl/booking a w dzień wyświetlania promocji dostaniesz dodatkową usługę depilacji gratis . Np. Brwi + wąsik gratis // nogi do kolan + uda gratis Witam Was Kochani w tej , jakże rzadkiej wolnej chwili . Zarazem przedstawiam Wam dwa nowe produkty dostępne u w @pyrastudio PYRA Beauty Poznan . Znacie mnie , wiecie ze nie Mam nigdy dość 🥊i wciąż szukam lepszych produktów .. lepszych składów . Tym razem na tacy wylądował TOP. Z za naszej wschodniej granicy 🇷🇺. @nikanagelpoland oferuje kompletne rozwiązanie opracowane w celu spełnienia poniższych obietnic : 💋poprawi widoczność wzorów 💋wyrówna kolor 💋wydłużony połysk min4tyg. 💋wydłużony czas Mani 4tyg Przyjdź do mnie po niezapomniane wrażenia :)) Coś miłego dla każdego / zobacz nasze nowości 💝💝💝 Premiera zabiegu RetiPeel w PYRA to zabieg -25% od ceny standardowej . 🔥chcesz mieć skórę młodszą. 🔥chcesz się pozbyć zdrobnych zmarszczek wokół oczu . 🔥🔥Wyobrażasz sobie , że teraz możesz mieć skórę odmłodzoną o 10lat🔥🔥 #retipeel #pyrapoznańska #beautypoznań Chcesz rozpocząć profesjonalna przygodę ze stylizacja paznokci? A może jesteś stylistka ale chcesz się doszkolić?? #szkoleniapoznań #indywidualnyprojekt #paznokciehybrydowe #szkoleniażel #poznangirl #uczsieucz 📣🥰 Nie zapomnij o Zmianie lokalizacji. ❗️❗️ Zapraszamy Wszystkich na Sw. Czesława 4:) w moim nowym salonie . Cudownym salonie :)) #nowyadres #supersalon #nailsofinstagram #salonkoametyczny #nailsponad #cosmeticszone #poznangirl Oto najprzyjemniejsza moja Stella 🍒wisienka na Torcie ! Dlaczego ! Nie powiem . Ona wie ! Ale grunt że zrobilalam jej pazury na Sztos i przekonałam że nie ma krzywych palcy!🤣😂 #jestemdebesciara #najlepszepaznokcie #paznokciehybrydowe #orangenails #kochamtocorobie #paznokciepoznan #wildanails #czesława #almondnails #beautynails Znów zaszalała 💪 @wercia467