SPRAWDŹ NASZE SZKOLENIA

WEJDŹ DO ŚWIATA PAZNOKCI

PYRA SCHOOL

Zapraszamy na indywidualne szkolenia ze stylizacji paznokci, oko w oko z doświadczoną stylistką. Jeśli chcesz zgłębić tajniki wiedzy z zakresu stylizacji paznokci, zdobyć unikalne umiejętności, wyróżnić się z tłumu i znacznie przyśpieszyć rozwój kariery, zapraszamy na profesjonalne szkolenia w PYRA.

TEAM PYRA

Karolina

PYRA EDUCATOR

Wykwalifikowana stylistka z wieloletnim doświadczeniem, brała bezpośredni udział w niezliczonej ilości szkoleń i warsztatów. Stanowi Fundament naszej PYRY.

KONTAKT

Damian

PYRA SUPPORT

Specjalista w sektorze IT, odpowiedzialny za opiekę posprzedażową. Administrator i deweloper strefy kursanta.

KONTAKT

SZKOLENIA I WARSZTATY

Aktualna oferta szkoleń i warsztatów, które prowadzimy. Wybierz kurs, którym jesteś zainteresowana, zapisz się i zapłać online! Termin szkolenia ustalimy z Tobą indywidualnie wg. Twoich preferencji. Widzimy się w PYRA!

KORZYŚCI

CERTYFIKAT

PO ZAKOŃCZONYM KURSIE

GWARANCJA

OPANOWANIA MATERIAŁU

DOŚWIADCZENIE

DOŁĄCZYSZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI

WSPARCIE

BEZPŁATNE WSPARCIE NASZYCH INSTRUKTORÓW

FOLLOW US

Nowe Trendy trendziki !! Chyba się zakochałam !! Będą nowości już od 18/05 ‼️ Za chwilę Walentynki, niedługo później Dzień Kobiet, dlatego kolejna niespodzianka ode mnie! Promocja -10% na vouchery podarunkowe na wszystkie zabiegi z wyjątkiem makijażu permanentnego - tu do końca lutego aż -20% od ceny regularnej. Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj ukochanej pięknie zapakowany voucher na laminację brwi, rzęs, zabieg Brow Design lub makijaż permanentny 💘 🛍🎁Gift from the heart 🌲🌲Prezenty od serca .. https://pyrastudio.pl/voucher-podarunkowy/ Z prześliczną i przemiła Sarą zwyczajne niezwyczajne. #nails #greynails #nailstagram #paznokcieżelowe #gelishnails #squarenails #510907799💋 #pyranails #beautycenter Oh za mało czasu by pisać . .. coraz piękniejsze Do mnie przychodzicie xxx #nextplease🔜 #pyrastudio #pyrabeauty #septembernails #nails #poznanwilda #poznan #wilda #nailswag #neonnails #naturenails #pyrastudio #pyrabeauty #septembernails #nails #poznanwilda #poznan #wilda #pyrastudio #pyrabeauty #septembernails #nails #poznanwilda #poznan #wilda #pyrastudio #pyrabeauty #septembernails #nails #poznanwilda #poznan #wilda Pyra miesiąca ! To żadna #poruta ani bambrejewo .. to nasza #PYRA #nafyrtlu . Koniec Wakacji ;’) #summernails☀️ #manipodskórki #paznokcieżelowe #superkolor #almondnails #pyrabeauty #poznańskapyra #wilda #beautysalon #beautynails #ahioh #💋 #510907799💋

KONTAKT Z NAMI

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami! Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Time used: ms

Dane kontaktowe

PYRA Beauty
ul. Świętego Czesława 16,
61-583 Poznań
E-mail: info@pyrastudio.pl
tel. 510907799
tel2. 731058827

Godziny otwarcia

pn-pt 8:00 – 18:00
sobota – nieczynne
niedziela – nieczynne