Zdobnictwo paznokci

wrzeszczdamian@gmail.com

01 stycznia 2019

Brak komentarzy

Home Szkolenia

Zdobnictwo paznokci

Zdobienia to przysłowiowa kropka nad “i” dla każdej stylistki, którą całkowicie pochłonął świat paznokci. Kurs ze zdobień przygotowany przez specjalistów z PYRA, pozwoli na wyszkolenie dodatkowych umiejętności i wprowadzi Cię w świat zdobień. Szkolenie jest przeznaczone dla osób posiadających już wiedzę i doświadczenie z zakresu stylizacji paznokci.  Podczas szkolenia zgłębimy wiele ciekawych tematów min. omówimy wszystkie niezbędne narzędzia do pracy i nauczymy Cię prawidłowego posługiwania się nimi. Szkolenie ze zdobień dzielimy na dwa rodzaje: zdobienia akrylowe, zdobienia żelowe. W cenie szkolenia wliczone są niezbędne materiały szkoleniowe w tym produkty i narzędzia.

Stylizacja paznokci bez tajemnic. Jeśli chcesz zgłębić tajniki wiedzy z zakresu stylizacji paznokci, zdobyć unikalne umiejętności, wyróżnić się z tłumu i znacznie przyśpieszyć rozwój kariery, z ogromną przyjemnością zapraszamy na indywidualne szkolenia do PYRA.

Grupowo znaczy wcale! Rzucamy rękawice wszystkim grupowym, niewydolnym i kosztowym szkoleniom. PYRA to ostatni bastion indywidualnych szkoleń z serii oko w oko z instruktorem. Zapewniamy indywidualne podejście i naukę z doświadczoną stylistką paznokci. Jako jedyni udzielamy gwarancję opanowania materiału.

W celu rezerwacji szkolenia ze zdobień prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Program szkolenia ustalamy całkowicie indywidualnie z kursantem i dopasowujemy do Twoich wymagań i stopnia zaawansowania!

PROGRAM SZKOLENIOWY PYRA BEAUTY - KURS ZDOBIENIA

Do pobrania w formacie PDF

Lokalizacja

ŚWIĘTEGO CZESŁAWA 16

E-mail

INFO@PYRASTUDIO.PL

Telefon

+ 48 510 907 799

FORMULARZ KONTAKTOWY

Masz pytania ? Napisz

CERTYFIKAT

PO ZAKOŃCZONYM KURSIE

GWARANCJA

OPANOWANIA MATERIAŁU

DOŚWIADCZENIE

DOŁĄCZYSZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI

WSPARCIE

BEZPŁATNE WSPARCIE NASZYCH INSTRUKTORÓW

OFERTA

Szkolenia i Warsztaty

KURS MANICURE / MANICURE HYBRYDOWY

690 zł

Część teoretyczna i praktyczna

1 DZIEŃ

KURS STYLIZACJA PAZNOKCI - ŻEL

1190 zł

Część teoretyczna i praktyczna

1 DZIEŃ

KURS STYLIZACJA PAZNOKCI - AKRYL

1190 zł

Część teoretyczna i praktyczna

1 DZIEŃ