Zdobnictwo paznokci

Damian Wrzeszcz

01 stycznia 2019

Brak komentarzy

Home Szkolenia

Zdobnictwo paznokci

Zdobienia to przysłowiowa kropka nad „i” dla każdej stylistki, którą całkowicie pochłonął świat paznokci. Kurs ze zdobień przygotowany przez specjalistów z PYRA, pozwoli na wyszkolenie dodatkowych umiejętności i wprowadzi Cię w świat zdobień. Szkolenie jest przeznaczone dla osób posiadających już wiedzę i doświadczenie z zakresu stylizacji paznokci.  Podczas szkolenia zgłębimy wiele ciekawych tematów min. omówimy wszystkie niezbędne narzędzia do pracy i nauczymy Cię prawidłowego posługiwania się nimi. Szkolenie ze zdobień dzielimy na dwa rodzaje: zdobienia akrylowe, zdobienia żelowe. W cenie szkolenia wliczone są niezbędne materiały szkoleniowe w tym produkty i narzędzia.

Stylizacja paznokci bez tajemnic. Jeśli chcesz zgłębić tajniki wiedzy z zakresu stylizacji paznokci, zdobyć unikalne umiejętności, wyróżnić się z tłumu i znacznie przyśpieszyć rozwój kariery, z ogromną przyjemnością zapraszamy na indywidualne szkolenia do PYRA.

Grupowo znaczy wcale! Rzucamy rękawice wszystkim grupowym, niewydolnym i kosztowym szkoleniom. PYRA to ostatni bastion indywidualnych szkoleń z serii oko w oko z instruktorem. Zapewniamy indywidualne podejście i naukę z doświadczoną stylistką paznokci. Jako jedyni udzielamy gwarancję opanowania materiału.

W celu rezerwacji szkolenia ze zdobień prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Program szkolenia ustalamy całkowicie indywidualnie z kursantem i dopasowujemy do Twoich wymagań i stopnia zaawansowania!

PROGRAM SZKOLENIOWY PYRA BEAUTY - KURS ZDOBIENIA

Do pobrania w formacie PDF

Lokalizacja

ŚWIĘTEGO CZESŁAWA 16

E-mail

INFO@PYRASTUDIO.PL

Telefon

+ 48 510 907 799

FORMULARZ KONTAKTOWY

Masz pytania ? Napisz

  CERTYFIKAT

  PO ZAKOŃCZONYM KURSIE

  GWARANCJA

  OPANOWANIA MATERIAŁU

  DOŚWIADCZENIE

  DOŁĄCZYSZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI

  WSPARCIE

  BEZPŁATNE WSPARCIE NASZYCH INSTRUKTORÓW

  OFERTA

  Szkolenia i Warsztaty

  KURS MANICURE / MANICURE HYBRYDOWY

  690 zł

  Część teoretyczna i praktyczna

  1 DZIEŃ

  KURS STYLIZACJA PAZNOKCI - ŻEL

  1190 zł

  Część teoretyczna i praktyczna

  1 DZIEŃ

  KURS STYLIZACJA PAZNOKCI - AKRYL

  1190 zł

  Część teoretyczna i praktyczna

  1 DZIEŃ