Ahhhh ......... te Rzęsy ;) mój udział w szkoleniu

Karolina Krasucka

11 marca 2019

Brak komentarzy

Home Blog

Ahhhh ……… te Rzęsy ;) mój udział w szkoleniu

Stylizacja rzęs, ukryta pasja i fascynacja

Drogie Panie 😉 większość z was pewnie wie ;), że rzęsy to tematyka, którą jestem zafascynowana od wielu… wielu … lat, zaraz po Waszych paznokciach moją drugą miłością i pasją jest stylizacja rzęs. Powyższą tematyką interesuję się od dawna, uczestniczyłam w kilku szkoleniach w tym zakresie, wykonałam samodzielnie kilkadziesiąt stylizacji. Za każdym razem moje ukochane klientki były zachwycone. Nie miałam sobie absolutnie nic do zarzucenia, jednak mówiąc szczerze, czułam od samego początku, że czegoś mi brakuje…. Brakowało mi pewności siebie. Dokładniej mówiąc, czułam odwrotność tego co czuje wykonując stylizację paznokci. W ostatnim tygodniu trafiła mi się idealna okazja do tego, aby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności praktycznie z rzęs. Tym sposobem trafiłam na szkolenie „Ekspert przedłużania rzęs” organizowane przez LeaderSchool.

4 dni pełne wrażeń

Szkolenie organizowane przez LeaderSchool – „Ekspert przedłużania rzęs” odbywało się na poznańskich naramowicach. W dniach od 4.03 – 7.03 byłam niestety dla Was niedostępna – a studio PYRA nieczynne. Duże poświęcenie, masa kombinacji alpejskich z terminami i kalendarzem, ale było warto! Kurs rozpoczął się w poniedziałek. Początkowo w dużym zakresie omawialiśmy i zgłębialiśmy wiedzę teoretyczną, aby w kolejnych dniach przejść do praktyki. Spora dawka wiedzy i ćwiczeń! Nabrałam pewności siebie i polecam każdemu, kto chciałby doszlifować swoje umiejętności. Kurs jest przeznaczony dla osób, które posiadają umiejętności z przedłużania rzęs metodą 1:1 i chcą poszerzyć kompetencję, w zakresie innych metod.

„Geniusz to 1% inspiracji i 99% potu.” THOMAS EDISON

Nie będę Was zanudzała całym programem szkolenia, ze szczegółami możecie zapoznać się TUTAJ, najważniejsze, o czym warto powiedzieć to, przede wszystkim część praktyczna, czyli omówienie produktów, na których warto pracować, analiza kształtu oka i modelowanie, techniki tworzenia i wyklejania wachlarzy. Zgłębienie powyższych zagadnień było dla mnie absolutnie najważniejsze. Szkolenie zakończyło się w czwartek 7.03, uroczystym wydaniem certyfikatu. Gorąco i serdecznie pozdrawiam moje modelki i stylistki, które brały udział razem ze mną. Poniżej specjalnie dla Was, krótka fotorelacja z ostatnich dni.

Laminacja Rzęs – Trend na 2019 rok ? 

Szkolenie w którym uczestniczyłam pozwoliło mi na zapoznanie się z całkowicie nową usługą jaką jest Laminowanie. Laminacja Rzęs polega na mocnym uniesieniu i podkręcaniu rzęs aż od nasady oraz odżywienie ich za pomocą keratyny, której zadaniem jest uzupełnić braki i pogrubić rzęsy. W trakcie laminowania, na rzęsy nakładany jest specjalny preparat barwiący, który przyciemnia rzęsy oraz sprawia, że są one zdecydowanie bardziej wyraziste. W przeciwieństwie do zabiegu przedłużania rzęs, laminowanie jest dużo zdrowsze. W większości przypadków nie występują uczulenia lub podrażnienia, nie licząc jednostkowych nadwrażliwości na składniki produktów używanych do laminowania.

Jak długo utrzymuje się efekt ? 

Zazwyczaj od 4-8 tygodni, wszystko zależy od cech indywidualnych. Po zabiegu laminacji, na rzęsy można nakładać makijaż i stosować środki do jego usunięcia. Naturalnie można korzystać ze wszystkich kolorów życia tzn. chodzić na basen, kąpać się w słonej wodzie, opalać się etc.

Nowa usługa w PYRA Beauty

Usługa laminacji rzęs w naszym Studiu to koszt 140 zł. Czas trwania zabiegu to ok 60 minut. Laminowanie rzęs jest przeznaczone dla kobiet, które z różnych przyczyn nie mogą korzystać z zabiegu przedłużania rzęs. To rozwiązanie idealne dla pań, które chcą wyglądać naturalnie, a jednocześnie chcą cieszyć się wyrazistym spojrzeniem. Zadzwoń i umów się na wizytę lub skorzystaj z naszego systemu rezerwacji „PYRA Booking”, klknij na przycisk „Umów się online” który znajduje się poniżej!

Stylizacja Rzęs

RZĘSY 1:1

160 zł

Pełna aplikacja, stylizacja metodą 1:1

2 GODZINY

RZĘSY 3:1

260 zł

Pełna aplikacja, stylizacja metodą 3:1

2 GODZINY

LAMINACJA RZĘS

140 zł

Metoda polegająca na uniesieniu rzęs u nasady oraz wymodelowaniu kształtu

1 GODZINA