Idealny pomysł na prezent dla ....

Home

Voucher

[giftup company=”5522ebf7-a26a-4e39-96f5-2cdcad1ff31d”]

Regulamin

Ważność Vouchera – 1 rok / 365 dni.

Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 voucherów, jednorazowo może zostać wykorzystany tylko 1. Minimalna kwota zakupu wynosi 100 zł, maksymalna 1000 zł. Voucher do wykorzystania, tylko na usługi w salonie PYRA Beauty.

Dodatkowe informacje: Voucher nie jest wymieniany na gotówkę.

Terminy i rezerwację: tel. 731 058 827. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.

Zakup: Warunkiem otrzymania Vouchera, jest złożenie zamówienia oraz opłacenie kartą kredytową/płatniczą za pośrednictwem serwisu PayPal. Voucher w wersji elektronicznej wysyłany jest na wskazany adres e-mail. Wersja tradycyjna (papierowa) wysyłana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej, listem priorytetowym na wskazany adres, termin dostarczenia vouchera, w wersji tradycyjnej wynosi ok 3-5 dni roboczych. Wersja papierowa w eleganckiej kopercie, obciążona jest dodatkową opłatą w wysokości 15 zł.

Zwroty: Voucher można zwrócić w terminie 14 dni od dnia zakupu, przed jego wykorzystaniem (voucher wykorzystany staje się w momencie rezerwacji terminu), w tym celu należy wypełnić i wysłać na adres e-mail: info@pyrastudio.pl oświadczenie o odstąpieniu od umowy, oświadczenie dostępne do pobrania: TUTAJ