Stylizacja rzęs

Lifting i Laminacja Rzęs

Laminacja rzęs polega na mocnym uniesieniu i podkręcaniu naturalnych rzęs, aż od nasady oraz odżywienie ich za pomocą keratyny, zadaniem keratyny jest uzupełnić braki i pogrubić rzęsy.

180.00zł

Stylizacja rzęs 5-12D

Niesamowite spojrzenie na wyjątkowe okazje! Stylizacja zapewnia wygląd prawdziwej gwiazdy, Doklejane rzęsy są lekkie, zapewniają poczucie komfortu i magicznego spojrzenia!

270.00zł

Stylizacja rzęs 2-4D

Zagęszczanie rzęs metodą objętościową to usługa dla prawdziwych fanek gęstych rzęs. Efekt końcowy jest nawet 10 krotnie gęstszy w porównaniu do metody 1:1.

210.00zł

Stylizacja rzęs 1:1

Zaskocz wszystkich magnetyzującym spojrzeniem od którego trudno oderwać wzrok! Przedłużanie rzęs metodą 1:1 to zabieg, który podkreśli spojrzenie zapewniając jednocześnie bardzo naturalny efekt.

180.00zł

Stylizacja paznokci

Przedłużanie paznokci metodą akrylową / akrylożelową

Świetna propozycja dla osób z krótkimi i łamliwymi paznokciami. Akryl gwarantuje utrzymanie manicure w perfekcyjnym stanie nawet przez kilka tygodni.

190.00zł

Przedłużanie paznocki metodą żelową

Idealna propozycja dla osób z krótkimi i łamliwymi paznokciami. Żel gwarantuje utrzymanie manicure w perfekcyjnym stanie nawet przez kilka tygodni.

180.00zł

Manicure klasyczny (dla Panów)

Nietuzinkowy pomysł na prezent dla Twojego ukochanego! Manicure pielęgnacyjny dla mężczyzn sprawi, że dłonie będą miłe w dotyku, nawilżone, a paznokcie odpowiednio przycięte i spiłowane.

60.00zł

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to prawdziwy krzyk mody! Popularny i uwielbiany przez kobiety na całym świecie, pozwala cieszyć się intensywnym kolorem, zapewnia perfekcyjny wygląd paznokci przez kilka tygodni.

100.00zł

Pielęgnacja stóp

Pedicure frezarkowy

Dobrze wyglądające, zadbane i zdrowe stopy są podstawą dobrego samopoczucia, ale również ważnym elementem urody. Zabieg pedicure z użyciem frezarki, bez malowania paznokci lakierem.

110.00zł

Pedicure hybrydowy

Piękne i zadbane stopy, idealnie wyglądające paznokcie przez kilka tygodni, to najważniejsze zalety pedicure hybrydowego. Zabieg popularny szczególnie w miesiącach letnich, kiedy panie chcą pochwalić się ładnymi stópkami 😉

160.00zł

Kosmetyka

Henna z regulacją

Optyczne otwarcie oka, ciemniejsza oprawa oka, wyjątkowa trwałość. To powoduje, że regulacja oraz koloryzacja brwi i rzęs to najlepszy sposób na eleganckie i wyraziste spojrzenie.

60.00zł

Dla kogoś
Dla siebie
Podanie imienia jest wymagane do zakupu!
Imię odbiorcy jest wymagane!
Proszę wpisać wiadomość o maksymalnej długości 250 znaków.
Cofnij
Email
Poczta
Wymagane
Twój adres e-mail jest wymagany This email must be be different from above email.

Twoje zamówienie

-

Imię zamawiajacego:
-

Dostawa

-

Suma

-
Zakupiony voucher zachowuje ważność przez (3 miesiące / 90 dni). Voucher nie jest wymieniany na gotówkę. W razie niewykorzystania pełnej wartości vouchera - gotówka nie jest zwracana.
Cofnij

* Kupon nie jest wymieniany na gotówkę.

Podgląd Vouchera